Практикум для вчителів "Казкотерапія"

Дата: 26.10.2022 15:15

26 жовтня у Старокривинському ліцеї №5 практичним психологом Людмилою Побережною був проведений практикум для вчителів "Казкотерапія".

"Казка — благородне і нічим не замінне джерело виховання любові до Вітчизни. Казка виховує любов до рідної землі вже тому, що вона — творіння народу. Створені народом казкові образи, що живуть тисячоліттями, доносять до серця і розуму дитини могутній творчий дух народу». (Сухомлинський В. О.)

Основний принцип казкотерапії — зцілення казкою, сприяння цілісному розвитку особистості, людської духовності. Казкотерапія знижує в дітей рівень тривожності, допомагає долати різноманітні страхи, уможливлює адаптацію до колективу. Казкою можна приборкати дитячу агресивність, додати упевненості невпевненим і сором’язливим дітям. Педагоги ліцею отримали чудовий і цінний досвід (та чудовий настрій) використання казкотеріпії при роботі з дітьми!!!