Останній дзвінок - 2022!!!

Дата: 01.07.2022 23:32

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітріВи дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій землі.

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі.

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенніВи до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було...

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло.

А життя – це робота і диво.

В нім печалі і радощі є.

Йдіть упевнено, вперто, сміливо,

Вибирайте найкраще, своє!

Але, щоб усміхнулося небо

І удача жадана прийшла,

Самостійно трудитися треба,

Наполегливо, в поті чола.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенніБо життя – це серйозно, не жарти,

Що посієте – те й зберете.

Манни з неба чекати не варто,

Ви завжди пам'ятайте про це!

Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу п’ятірку в щоденнику. Як жеНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та повітряна кулька це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. Але доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, однокласниками та вчителями, які впродовж багатьох років готували до самостійного життя. Кожного року На зображенні може бути: квітка та текстсвято випускного вечора було особливим…але цьогоріч він не лише особливий чере своє значення для дітей, але й через те що відбувався від час війни. Тому найзаповітнішим бажанням усіх є - Перемоги та настання довгоочікуваного Миру!!!!!.