A A A K K K
для людей з порушеннями зору
СТАРОКРИВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5
НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Матеріально – технічне забезпечення

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Комунальний заклад -Старокривинський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-школа І-ІІІ ступенів» Нетішинської міської об’єднаної територіальної громади (скорочена назва - Старокривинський НВК).  приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 250 здобувачів освіти

    Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

  Навчання відбувається в одну  зміну. Середня наповнюваність класів  складає 12.5 учня.

   Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення рішенням шістдесят сьомої (позачергової) сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 03 січня 2020 року No67/4348 .

   Територія закладу становить 2 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані.    Для реалізації освітнього процесу в Старокривинському НВК наявні 11 класних кімнат та 1 навчальний кабінет, приміщення ЗДО "Піізнайко" спортивна кімната, актова зала, їдальня на 120 посадочних місць, 2 майстерні з трудового навчання (, слюсарна майстерня, столярна майстерня), центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле  та тренажерний комплекс. 

   З 12 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 8 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

 •  кабінет української мови та літератури; 
 •  кабінет зарубіжної літератури; 
 • кабінет фізики та  математики; 
 •  кабінет іноземної мови; 
 •  кабінети історії рідного краю;
 •  кабінет біології; 
 • кабінет хімії; 
 •  кабінет інформатики; 

   Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога,заступника з виховної роботи (ресурсна кімната),  медичний пункт,  кабінет директора, кабінет заступника з навчально-виховної роботи ,вахта  

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторії; шафами у кожному навчальному кабінеті,; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.    
    У закладі працює кабінети інформатик . У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (7+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

   Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

   Члени адміністрації використовують 3 сучасні комп’ютери. Крім того, 2 ноутбуки  установлено в навчальних кабінетах.Кабінет зарубіжноїлітератури обладнано інтерактивною дошкою та проектором.1-2 класи НУШ сучасними смарт телевізорами та принтерами ,ноутбуками

   У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

   Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

10

Із них:

 

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

7

Робоче місце учителя інформатики

1

Робочі місця адміністрації

2

Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора

2

вчительська 

1

2.

Принтери

 

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

3

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

1

5.

Локальна мережа

74%

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

10

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

 

8

Проектор1

 

 

 

 

   

   Основними напрямками діяльності Старокривинського НВК: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього  процесу і; моніторинг якості освіти; розвиток екологічних технологій ,медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі , участь в інтернет - проектах;  використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.
   Кабінет хімії забезпечений на 65% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 50% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

   Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

   На першому поверсі закладу розміщено:

 • куточок з охорони праці;
 • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
 • Стенд "Батькам"
 • Станд "Навчально-вихїовна діяльність"
 • Станди "Виховна діяльність"
 • Інформаційний стенд "Новини"
 • Стенд "НУШ"

   На другому поверсі закладу розміщено:

 • Державна символіка України;
 • інформаційні стенди «Школа – простір життя дитини», «Шкільна родина», «Творчі проекти учнівського самоврядування», «Кращий клас року» /оціночна відомість/, «ЗНО/ДПА», «Інформація для учнів», «Сім’я, дитина, виховання»;
 • Куточок пожежної безпеки
 • оформлена стіна вічливості
 • шкільна газета "Сорока"

 

   На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.      
    У закладі працює бібліотека.

   Мовний склад основного бібліотечного фонду:

 •  книги українською мовою    – 72%;
 •  книги російською мовою      – 20%;
 •  книги англійською мовою    – 5%;
 •  книги німецькою мовою       – 3%.

   Забезпечення учнів  підручниками складає  85%.

   Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

   Забезпечення  учнів та педагогічних працівників навчальною літературою 11,45 екз. на 1 особу.

  У закладі є 4 внутрішніх туалетів загальною площею  (1 туалет для дівчат (на 2 кабінки з дверцятами), 1 туалети для хлопців (на 3 кабінки з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників, 1 туалет для вихованців ЗДО). Якість ремонту вбиралень – достатня.

  З 2017 року адміністрацією розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

   В Старокривинському НВК проводиться організаторська робота з естетичного оформлення коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення Старокривинського НВК.

   Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади  Нетішинського ОТГ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень