МО вчителів вчителів художньо- естетичного та фізкультурно оздоровчого циклу

Поділися досвідом - Сайт kalitaschool!МЕТА РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

I. Продовжити роботу над проблемою «Розвиток творчих здібностей та загальних умінь та навичок школярів у процесі вивчення предметів художньо – естетичного циклу шляхом індивідуалізації та диференціації навчання»

II. Використовувати в роботі традиційні форми і методи, а також сучасні освітні технології

III. Удосконалювати інформаційну культуру вчителів

IV. Формувати в учнів мистецький світогляд, виховувати духовність, шанобливе ставлення до культурної спадщини людства, почуття поваги до національної культури

V. Залучати учнів до ознайомлення з різними видами мистецтва

VI. На уроках та позакласних заходах формувати модель творчої особистості

Завдання: ➢ Опрацювати інформаційні джерела з питань нової проблемної теми педагогічних працівників міста.

➢ Проаналізувати потреби педагогів в методичній допомозі, обговорення актуальних проблем, які виникають в процесі викладання.

➢ Поліпшення ефективності та якості роботи через використання ІКТ, диференціацію навчання.

➢ Збирати та систематизувати медіа теку (відео- і аудіоматеріали) з художньої культури та образотворчого мистецтва з метою подальшого використання на уроках та обміну з іншими вчителями.

➢ Всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавленості до сучасних наукових ідей, дослідницької роботи, впровадження інноваційних технологій у педагогічну працю