Алгоритм дій адміністрації

АЛГОРИТМ ДІЙ

у разі виявлення дитини з ознаками хвороби

1. Вчитель  інформує чергового адміністратора та медпрацівника.

2. Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступнику з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.

3. Вчитель  проводить ізолювання (припиняється рух дітей по школі) дітей класу

4. У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.

5. Технічний працівник дезінфікує приміщення.

6.Черговий адміністратор інформує батьків та управління освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.

7. Вчитель проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.

8. Діти з класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

9. Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються на навчання.

Якщо тест підтверджує COVID-19, діти переходять на дистанційне навчання на два тижні.

АЛГОРИТМ РОБОТИ

класного керівника (педагогічного працівника) з учнями,

в умовах карантину

1.  Щоденний контроль за станом здоров’ям учнів класу.
  2. Тісна співпраця із батьками учнів через телефонний зв’язок.
  3. У разі відсутності учня з’ясування причини відсутності (щодня).
  4. У разі погіршення самопочуття та виявленні наявності симптомів респіраторної хвороби:

- обов’язкове повідомлення батьків (інших законних представників)  та медичної сестри;

- тимчасове ізолювання в спеціально відведеному приміщенні закладу.

1. Контроль за наявністю в учнів 5-11класів захисних масок під час пересування приміщеннями школи (використання захисних масок є обов'язковим).
  2. Контроль за дотриманням правил користування антисептичними засобами для обробки рук.
  3. Контроль за пересуванням учнів коридорами школи (мінімізоване), із дотриманням маршруту руху та розмітки на коридорах.
  4. Під час перерв проводити провітрювання класної кімнати впродовж не менше 10 хвилин.
  5. Обов’язковий супровід учнів до їдальні (1-4 класи).
  6.  Чергування у школі відповідно графіка чергування.
  7. Класні керівники 1-х класів зустрічають учнів на шкільному подвір’ї і організовано заходять до кабінету. Після закінчення уроків організовано виводять учнів на шкільне подвір’я.