"Город на підвіконні".

Весна наступила і в нашому садочку. Посадили городину, вже сходить "Город на підвіконні".

22:48 08.03.2024

Виховне заняття "Моя Родина"

Місячник родинно-сімейного виховання. Сьогодні в садочку було проведене виховне заняття "Моя Родина", на якому виготовляли подарунок мамі. Також виготовили колаж на тему "Моя Родина".

22:45 08.03.2024

Новорічні свята у різновіковій групі

Напередодні Різдва до різновікової групи дошкільного підрозділу Старокривинської гімназії "Патріот" завітали казкові герої: Ялинка та Колобок, які разом із вихованцями співали пісень, виконували руханки. Дітки розповідали чудові вірші. Наприкінці свята герої роздали діткам солодкі подарунки.

11:25 26.12.2023

Безпека життєдіяльності

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності у різновіковій групі дошкільного підрозділу Старокривинської гімназії "Патріот" була проведена сюжетно-рольова гра "Лікарня". Малята дивилися уривок мультфільму про казкового лікаря Айболить, відгадували загадки. Під час сюжетно-рольової гри кожен учасник мав можливість стати лікарем, вилікувати хворих ляльок та ще раз повторити назви медичних засобів. Проведена гра не тільки закріпила у малюків знання про працю лікаря; а й виховала чуйність та дбайливе ставлення до хворих.

23:28 18.11.2023

Свято осені - 2023!

Сьогодні у різновіковій групі дошкільного підрозділу Старокривинської гімназії "Патріот" відбулося Свято осені, на яке завітала Панна Осінь. Маленькі дошкільнята розповідали вірші, співали пісень та виконували руханки. Наприкінці свята Панна Осінь поділилася з дітками солодкими яблуками та цукерками.

23:33 14.11.2023

День села

З нагоди Дня села у різновіковій групі дошкільного підрозділу Старокривинської гімназії "Патріот" відбулаля забава «Я маленький кривинець» та конкурс композицій «Тварини мого двору».

23:37 05.11.2023

Цікаві заняття!

Цікаво та весело походить життя малят у дитячому садку, завдяки плідній партнерській взаємодії: педагогів-дітей-батьків.

21:26 18.02.2022

Свято Миколая та Новорічний ранок!!!

Свято Миколая та Новий рік – найулюбленіші свята дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.На святкових ранках всі занурюються у казку. Малята танцюють, співають, грають у конкурси. Це завжди дуже цікаво та весело. А по закінченню свята діти  отрималиь смачні подарунки.

21:20 24.12.2021

Мої права!

1 грудня у ЗДО (різновікова група) Старокривинського НВК було проведено бесіду на тему "Мої права та обов'язки" присвячену акції "16 днів проти насилля"

21:25 01.12.2021