Цікаві заняття!

Цікаво та весело походить життя малят у дитячому садку, завдяки плідній партнерській взаємодії: педагогів-дітей-батьків.

21:26 18.02.2022

Свято Миколая та Новорічний ранок!!!

Свято Миколая та Новий рік – найулюбленіші свята дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.На святкових ранках всі занурюються у казку. Малята танцюють, співають, грають у конкурси. Це завжди дуже цікаво та весело. А по закінченню свята діти  отрималиь смачні подарунки.

21:20 24.12.2021

Мої права!

1 грудня у ЗДО (різновікова група) Старокривинського НВК було проведено бесіду на тему "Мої права та обов'язки" присвячену акції "16 днів проти насилля"

21:25 01.12.2021