A A A K K K
для людей з порушеннями зору
СТАРОКРИВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5
НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наші традиції

"Традиції закладу освіти - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Старокривинський НВК славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і  заклад освіти ,а особливо у селі. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Усі учні активно долучилися до ярмарки. На столах можна було побачити найрізноманітніші страви: від вареників та інших солоних страв до солодких млинців і гарячого чаю.

 

 

 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиція."Ні!" стереотипам!!!..Кожного разу щось нове.

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

У День вчителя учні та вчителі школи міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями школи: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь навчально-виховний процес

ТАЛАНТ-ШОУ «ПІСЕННЕ СВЯТО»

Цей загальношкільний проект має на меті всебічне сприяння розвитку здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, формування творчої особистості; розвиток естетичних смаків та креативності школярів. Учасники конкурсу можуть проявити свої творчі здібності у різних жанрах: вокалу та гра на музичних інструментах

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Миколая. А старшокласники готують святковий новорічний КВК, після якого розважаються на дискотеці.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта,послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.

 

 

КОНКУРС «КРАЩИЙ КЛАС- ЦЕ ПРО НАС!»

Цей конкурс проводиться з метою виявлення найбільш творчих класних колективів школи, підтримки талановитих, найзгуртованіших, найініціативніших колективів учнів школи. Звання „Кращий клас ” присвоюється класу за умови, що якість знань учнів класу не знижується або постійно зростає, відсутні правопорушення, всі учні активні у громадському житті школи, класу (призові місця у шкільних, районних, обласних олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, оглядах; участь у роботі учнівських товариств та об’єднань).

 

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПІДСУМКОВЕ СВЯТО « ОБДАРОВАНІСТЬ»

На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті, спортивних змаганнях.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень