харчування

Харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста здійснюється у відповідності до статті 25 Закону України „Про освіту”, пункту 3 статті 22 Закону України „Про загальну середню освіту”, статті 5 Закону України „”Про охорону дитинства”, статті 32 „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах”, вимог Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу. Механізм організації харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах визначено відповідно до Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 №242/329, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.06.2005 за № 661/10941.
Учні 1-4 класів харчуються безкоштовно за кошти міського бюджету.

Учні , які мають право на пільгове ( безкоштовне) харчування:

• діти – сироти;
  • діти позбавлені батьківського піклування;
  • діти із малозабезпечених сімей (за наявністю довідки із Управління соціальної праці про встановлення статусу малозабезпеченої сім`ї);
  • діти, які прибули із АР Крим, Луганської обл., та Донецької обл., (за наявності довідки із управління соціальної праці);
  • діти,батьки яких беруть участь у антитерористичній операції (за наявності довідки або посвідчення)

Адміністрація Старокривинського НВК постійно дбає про покращення матеріально- технічних умов у  їдальні, дотримання санітарно - гігієнічних норм, законодавчої бази щодо організації харчування у навчальних закладах: зроблений поточний ремонт обідньої зали, замінено меблі, поступово оновлюється технологічне обладнання,встановлені нові сучасні рукомийники, сушилки для рук, контейнери для мила, щодня знімаються проби із готової продукції, ведеться журнал бракеражу сирої продукції, ведеться контроль за дотриманням норм харчування на кожну дитину.

Шановні батьки, пам`ятайте, що гаряче харчування - це один із найважливіших складників здоров`я Вашої дитини. Смачного!