A A A K K K
для людей з порушеннями зору
СТАРОКРИВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5
НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Правила прийому

Правила прийому до НВК

      Відповідно до статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту” зарахування дітей до  першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

      Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні. У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу навчального закладу  не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия  заява була зареєстрована раніше.

        Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

– заява на ім’я директора школи;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– медична картка встановленого зразка.

– документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 -го класу).

       До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості. Кількість учнів у класах розвивального навчання або допрофільних може бути зменшена до 15  учнів за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, на підставі їх заяв та договірних зобов’язань на навчання у класах із наповнюваністю нижче нормативної.

       Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності підтвердження про  прийом до іншого навчального закладу.

Учням, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу, надається право і створюються умови  для індивідуального навчання відповідно до Положення про індивідуальне навчання, затвердженого Міністерством освіти і науки України. У навчальному закладі створюються умови для інклюзивного навчання. Згідно зі статтею 12 Закону України “Про охорону дитинства” батьки несуть відповідальність за  стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень