A A A K K K
для людей з порушеннями зору
СТАРОКРИВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5
НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дистанційне навчання

Дорогі ліцеїсти!!!

Навчання у 2022-2023 організовано у змішаному форматі

Завдання для роботи в дистанційному режимі будуть оновлюватися відповідно до розкладу замін.

Режим робочого спілкування 8.30-18.00

Дедлайни завдань установлюють учителі

Всі дистанційні завдання розміщуються у вашому електронному щоденнику!!!

Як здати дистанційне завдання в електронному щоденнику nz.ua Нові знання

 

Увага ! Збільшена тривалісь уроків під час онлайн-навчання (ТЕКСТ НАКАЗУ ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ МОЗ)

 ШКІЛЬНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 

- освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис  разом з Viber-спільнотою - Школа-інфо 

- онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/)

- дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School( https://jammschool.com.ua/)

- доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education)  Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

- участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA)

- екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNA (https://www.facebook.com/alterraschool1) дає доступ до матеріалів та тестів. 

- безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

-безкоштовна серія онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. ( https://od.itstep.org/)

- безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTvM3xsVZN5lpyFqCpZ9MpQCcSAxNX330YKtBKnmO2kibXIg/viewform)

- вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело" (https://cdo.org.ua/reg/)

-пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад  (https://nus.org.ua/ )  Заповніть анкету (https://bit.ly/34aOXzh), щоб приєднатися. 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень