Дата: 09.10.2023 00:49

На зображенні може бути: баскетболЩоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занятьНа зображенні може бути: 8 людей та трава фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

На зображенні може бути: 7 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та траваПротягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри» , брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті»,  На зображенні може бути: баскетбол та текст змаганнях з футболу та баскетболу, для початкової школи «Веселі старти». Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти» для учнів 5 класу. Протягом тижня учні змагалися  у спритності та витривалості.

На зображенні може бути: 4 людини, кларнет та натовп