Новорічні та Різдвяні свята.

Дата: 29.12.2023 11:30

У Старокривинській гімназії "Патріот"пройшли новорічні ранки. Першими завітали на свято учні 1 та 2 класу разом Ельфами, Грінчем та Сантою. Під час свята Грінч, який вмів робити тільки капості, за допомогою учнів знайшов справжніх друзів і став добрим. Наприкінці свята Санта подарував діткам солодкі подарунки. Наступними Новорічну естафету підхопили учні 3 та 4 класу, які співали чудових пісень, виконували танцювальні руханки, розповідали новорічні вірші, грали у різноманітні ігри та бажали усім українцям миру та перемоги! На свято також завітав інопланетний гість, який живився від святкової енергії дітей. У 5 класі відбулася піжамна вечірка. Діти дефілювали у різних образах разом зі своїми улюбленими іграшками. На святі була присутня Зима, яка зачарувала святкові подарунки за сімома замками. Щоб відчинити коробку, діти повинні були виконувати різні завдання: грати в ігри, співати пісні, розповідати вірші. За кожне завдання Зима давала ключ, за допомогою якого можна було відчинити замок від подарунків. Виконавши усі завдання, п'ятикласники отримали солодкі подаруночки. Естафету новорічних ранків у Старокривинській гімназії "Патріот" перейняли естафету учні 6 та 7 класу. Разом із Кицькою Марічкою, Тигроманом, Зайцем Степаном, Українською Зимою, Миром та Перемогою співали пісень, веселилися та дарували усім новорічний настрій. Різдвяне свято для учнів 8 та 9 класу пройшло під назвою "Миру бажаємо, перемогу закликаємо!", під час якого учні співали колядок, а один із героїв - Мольфар передбачив Україні тільки перемогу.