1 вересня - День Знань!

Дата: 01.09.2021 15:00

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків 1 вересня 2020 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні...
    Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
     Урочисто та з патріотичним настроєм  пройшло свято Першого дзвоника в нашій школі, яка гостинно відкрила двері для своїх учнів, зокрема, для маленьких першокласників.