День Соборності.

Дата: 23.01.2024 15:09

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.

Учні 2 класу також долучилися до цього свята: переглядали відео "День Соборності України", писали, яку бачать Україну в майбутньому та створили об'ємну аплікацію "День Соборості". Учні 6-го класу прийняли участь у естафеті висловлювань " Для мене Соборність - це..." Учні 5-го класу до Дня Соборності записали вітальну листівку "З Україною в серці" (перегляд за посиланням - "З Україною в серці") а учні 7 класу малювали малюнки про ЄДИНУ, НЕПОДІЛЬНУ НАШУ УКРАЇНУ!!!