БАТЬКІВСЬКИЙ ПРОЕКТ "ДЕРЕВО ПЕРЕМОГИ"

Дата: 22.02.2024 16:57

БАТЬКІВСЬКИЙ ПРОЕКТ "ДЕРЕВО ПЕРЕМОГИ"

Участь у вихованні та розвитку дітей - це завдання не лише вчителів, але й батьківської громадськості. Щоб підтримати та відзначити роботу закладу у напрямку допомоги для ЗСУ, учасники учнівського самоврядування разом із батьками розробили та реалізували проект "Дерево перемоги".

Ідея проекту полягала у створенні спеціальної дошки чи панелі, де кожен учень міг би бачити зусилля колективу направлені на допомогу та підтримку ЗСУ. Разом із батьками, вчителями та адміністрацією гімназії, було визначено, що це буде символічне "Дерево перемоги".

Після затвердження плану, батьки та вчителі спільними зусиллями виготовили та встановили "Дерево перемоги" у центральній частині шкільного коридору. Кожен клас отримав можливість прикріплювати листочок на дерево з описом своїх досягнень - чи то здобутків у напрямку ПЕРЕМОГИ.

Щиро дякуємо Інні Коломійчук ,мамі учениці 7 класу за втілення проекту