День Єднання!

Дата: 16.02.2023 18:31

16 лютого 2022 року було встановлено нове свято - День Єднання! Свято встановлене на тлі На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітріпопереджень про можливу війну, для підняття духу та покликане нагадати, що саме в єднанні наша сила.

Сьогодні 16 лютого 2023 року вдруге ми відзначаємоНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні це святе, але уже в умовах війни... Учні Старокривинського ліцею №5 сьогодні зібралися разом, щоб показати свою єдність...

На зображенні може бути: 7 людей, дитина та люди стоятьІ знову тривога порушує звичний ритм, але робота триває...Учні 2 класу виконували міні-проєкт "День Єднання", робота над яким розпочалася у сховищі, але завершення уже було у класі!!!

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди сидять та люди стоять