Благодійний ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ»

Дата: 05.04.2024 22:33

Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас. В нашому закладі освіти відбувся благодійний ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ» на підтримку Збройних Сил України. Який організували учні 5 та 6 класу.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші улюблені батьки, все, що подобається нашим дітям. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви української кухні. Всі кошти було перерахрвано мешканцю громади Кравченко Василю та його друзям на необхідне обладнання.