День знань!!!

Дата: 15.09.2023 23:07

На зображенні може бути: 11 людей та текст"Діти незламної української школи - 2023"

саме під таким девізом пройшло свято Дня знань у Старокривинській гімназії "Патріот".

Навчатись на відмінно

Бажаєм вам віднині.

Батькам своїм на радість,

На славу Україні!

Відчуття, які виникають ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.

ДЕНЬ ЗНАНЬ завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей: вчителів, учнів, батьків, наших друзів. Свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Ось і настав цей день. 1 вересня — День знань і старту нового 2023/2024 навчального року!

На жаль, це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни наші діти продовжують вчитися, бо саме якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни.

Ми зобов’язані зберегти життя і здоров’я дітей, допомогти їм  подолати прогалини в знаннях і осмислити події війни, підтримати, подарувати радість пізнання нового і призвичаїти до щоденного освітнього ритму.

Фото і відеоматеріал за посиланням   https://www.facebook.com/groups/862606188306848/permalink/974235347143931/