Європейський день протидії торгівлі людьми

Дата: 20.10.2023 23:45

20 жовтня, в ході проведення Європейського дня протидії торгівлі людьми до учнів 6 класу Старокривинська гімназія "Патріот" (Нетішинська міська ТГ) завітала начальник відділу у справах сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Ірина Поліщук та провела інформаційно-розважальну гру "Рожеві окуляри".Діти ознайомилися з поняттям «торгівля людьми», ознаками та методами вербування, хто першочергово в групі ризику та що потрібно зробити, щоб уберегти себе і своїх близьких та не потрапити в тенета торгівців людьми. По завершенню кожен отримав буклет з корисною інформацією та номерами телефонів.

Також до учнів 5 класу завітала Анна Василевська спеціаліст 1 категорії служби у справах дітей, Олена Троцюк головний спеціаліст відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності, соціального захисту дітей служби у справах дітей та Олена Ружицька завідувач відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності, соціального захисту дітей служби у справах дітей з профіктично - роз'яснювальним тренінгом на тему запобігання шкідливих звичок протягом якого учні на практичних прикладах з'ясували важливість здорового способу життя. По завершенні заходу діти отримали подарунки. Також до учнів 5 та 6 класу завітав Віталій Степанець ДОП ВПД№1 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенант поліції з роз'яснювальною бесідою про шкідливі звички та їх наслідки, а також акцентував увагу на важливості вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом!!!