Конкурс авторських віршів ,,Душа болить за України

Ще одна перемога у скарбничку досягнень нашого закладу. Ясенчук Софія, учениця 6 класу зайняла друге місце в обласному конкурсі авторських віршів ,,Душа болить за Україну" зі своїм віршем "На хресті розіп'ята Україна" під керівництвом вчительки української мови та літератури Лесі Кіянчук. Щиро вітаємо Софійку! Бажаємо надалі впевнено йти до мети!

16:55 27.02.2024

24 лютого - день, який ми ніколи не забудемо!

730 днів незламності, болю та боротьби за волю українського народу з російською агресією! Сьогодні, 23.02.2024р., у переддень річниці повномаштабного вторгнення, класний керівник Наталія Кононова-Апончук провела виховну годину з учнями 8 класу присвячену двохріччю повномасштабного вторгнення росії в Україну.

19:00 23.02.2024

Міжнародний День рідної мови

21 лютого - Міжнародний День рідної мови. Свято, яке навіть сьогодні пише сторінку нашої історії. Любов до рідної мови - це одна із складових патріотизму. Адже саме людина, яка захищає рідне слово і прагне розмовляти рідною мовою, є патріот.

21:50 21.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

21:43 20.02.2024

Тиждень англійської мови

З 12 по 16 лютого у Старокривинській гімназії "Патріот" був проведений Тиждень англійської мови. Наймолодші учні (1 та 2 класу) взяли участь у конкурсі малюнків "Улюблена літера

20:07 17.02.2024

Майстер клас у сховищі

Повітряні тривоги бувають затяжними. Щоб проводити час із користю вчителі Старокривинської гімназії "Патріот" розпочали серію майстер-класів. Сьогодні вчитель географії провела майстер-клас для учнів та вчителів "Що таке курвіметр і як його використовувати"

19:54 16.02.2024

День Святого Валентина

День закоханих в Україні та світі відзначають 14 лютого. Сьогодні у Старокривинській гімназії "Патріот" відбувся благодійний солодкий ярмарок "Янголи поруч", на якому було зібрано 6000 гривень.Спільним рішенням педагогічного та батьківського колективу кошти було передано нашому випускнику Перехрестюку Дмитрові на реабілітацію після поранення.

19:05 15.02.2024