Спортивні змагання до Дня села

До Дня села у Старокривинській гімназії "Патріот" відбулися спортивні змагання між 8 та 9 класом "Кривинська міць", у результаті яких перемогу здобула команда 9 класу.

23:58 02.11.2023

День врожаю

З нагоди Дня села Старий Кривин у Старокривинській гімназії "Патріот" відбувся День урожаю.

22:05 01.11.2023

Ярмарка до Дня Села

Сьогодні у Старокривинській гімназії "Патріот" з нагоди Дня села відбувся благодійний картопляний ярмарок, на якому усі мали змогу посмакувати картоплею фрі, дерунами та печеною картопелькою із салом.

21:02 01.11.2023

Європейський день протидії торгівлі людьми

20 жовтня, в ході проведення Європейського дня протидії торгівлі людьми до учнів 6 класу Старокривинська гімназія "Патріот" (Нетішинська міська ТГ) завітала начальник відділу у справах сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності управління соціального захисту населення Ірина Поліщук та провела інформаційно-розважальну гру "Рожеві окуляри".Діти ознайомилися з поняттям «торгівля людьми», ознаками та методами вербування, хто першочергово в групі ризику та що потрібно зробити, щоб уберегти себе і своїх близьких та не потрапити в тенета торгівців людьми. По завершенню кожен отримав буклет з корисною інформацією та номерами телефонів.

23:45 20.10.2023

День інженерного мислення

Кожна дитина пізнає світ, для неї все цікаве, а особливо коли це фантастично. 12 жовтня у початковій школі Старокривинської гімназії "Патріот" був День інженерного мислення. Це можливість на один день перетворити власні заняття на мейкерскі та дослідницькі проєкти, щоб зацікавитися наукою і дати поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

01:15 15.10.2023

Уроки мужності «Герої рідного краю»

Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.

01:13 15.10.2023

День психічного здоров'я

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного.

01:09 15.10.2023

Посвята в козачата

Сьогодні, 9 жовтня,  у Старокривинській гімназії " Патріот" відбулася "Посвята в козачата", під час якої рій" Соколята" (кер. Леся Кіянчук) та рій "Цвіт нації" (кер. Ірина Гракова) прийняли присягу в козачата, на вірність гімназії та українському народові.

20:06 09.10.2023

Олімпійський тиждень

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

00:49 09.10.2023

Тиждень вдячності ЗСУ!

З 2 по 6 жовтня у Старокривинській гімназії "Патріот" відбудеться кольоровий тиждень вдячності ЗСУ.

00:49 08.10.2023